ЩО НАС ДІЙСНО ВІДРІЗНЯЄ ?

Років на ринку охоронних та юридичних послуг

Передові технології

Індивідуальний підхід

Представництва по всій Україні

Компанія ДЕ-ФАКТО КОРП цілодобово доступна всім замовникам і надасть допомогу в усуненні будь-яких проблем, які можуть виникнути. Ми тісно взаємодіємо з нашими замовниками з метою розробки індивідуальних планів. Маємо представництва по всій Україні.

Наші послуги:

ОХОРОННІ ПОСЛУГИ

Для бізнесу і комерційної нерухомості. В нашій команді фахівці різних спеціальностей, які задовільнять ваші вимоги з використанням технологій нового рівня.

Взнати більше
ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖ

Систем безпеки і зв’язку з використанням обладнання, сертифікованого для застосування на території України. Лише перевірене обладнання.

Взнати більше
ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

Впровадження технічних рішень в області інформаційної безпеки (ключових систем забезпечення інформаційної безпеки і систем технічного захисту інформації). Знайдення компромісів.

Взнати більше
ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА

Юридичне обслуговування будівництва, документальне оформлення проектної документації, реєстрація права власності на введені в експлуатацію об’єкти.

Взнати більше

Відеоспостереження:

Ми використовуємо лише перевірене і висококласне обладнання, яке виключає можливість появи всіляких неполадок, пов’язаних з відсутністю якості і дешевизною системи.

Взнати більше

Про нас:

Компанія ДЕ-ФАКТО КОРП надає охоронні і юридичні послуги з 1999 року. В нашій команді фахівці різних спеціальностей: охоронці і телеохоронці, техніки і програмісти, юристи і економісти. Під чуйним керівництвом колишніх офіцерів силових відомств і спецпідрозділів, командна робота відпрацьована до дрібниць, в результаті чого ви отримуєте послуги високої якості.

Взнати детально

Наші клієнти

Ми дуже цінуємо наших клієнтів за довгострокове співробітництво. Наша відповідальність і якість сервісу для нас в пріоритеті.

Довгостроковий партнер:

Протягом семи років, лідируючий банк України довіряє нам виконання послуг широкого спектру завдань: фізичної та технічної охорони, IT безпеки і відеоспостереження.

Хочете у нас працювати?

Ми вважаємо, що успіх нашої діяльності залежить від наших співробітників. Наша компанія пропонує кар’єру, яка захоплює, стимулює і винагороджує. Ми закликаємо наших людей вчитися, експериментувати і зростати – як для їх власної вигоди, так і для компанії.

Вакансії

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

©  DE-FACTO CORP