Наша команда фахівців готова запропонувати Вам комплексне юридичне обслуговування будівництва, а саме грамотне його документальне оформлення, починаючи з проектної документації закінчуючи реєстрацією права власності на введені в експлуатацію об’єкти.

В юридичні послуги в сфері будівництва входить безліч видів послуг, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Більш того, враховуючи, що багато хто не має уявлення про законодавство в сфері будівництва та земельних питань, ми пропонуємо Вам вичерпну консультацію по всім пов’язаним питань:

Виготовлення технічної документації

Згідно чинного законодавства технічна інвентаризація об’єктів нерухомості проводиться:

– перед введенням в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, реконструйованого або капітально відремонтованого об’єкта;

– перед державною реєстрацією права власності на недобудований об’єкт будівництва;

– перед реєстрацією права власності об’єкта який утворився в результаті поділу, об’єднання об’єкта нерухомого майна або виділу частки з об’єкта нерухомого майна, крім випадків, коли в результаті такого поділу, об’єднання чи виділення частки завершений будівництвом об’єкт приймався в експлуатацію.

Технічний паспорт, як результат технічної інвентаризації, є одним з найбільш важливих документів, який засвідчує, що площа вашого об’єкта будівництва відповідає зазначеній в правовстановлюючих документах площі. Також технічна документація ще раз підтверджує, що ваше приміщення введено в експлуатацію і готово до використання.

Наші експерти – інженери з проведення інвентаризації нерухомого майна, в найкоротші терміни, з урахуванням всіх норм чинного законодавства проведуть інвентаризацію Ваших об’єктів і виготовлять технічну документацію.

Експертиза проектної документації

Експертиза проекту будівництва (далі – експертиза) є визначенням якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, в тому числі до доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення , санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, екології, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, енергозбереженн і енергоефективності, кошторисної частини проекту будівництва. Експертиза є завершальним етапом розробки проектів будівництва.

Обов’язковій експертизі підлягають проектна документація об’єктів які:

– відносяться до IV-V категорії складності;

– споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами;

– споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300 тис. Гривень.

За рішенням замовника будівництва може проводитися також експертиза інших проектів будівництва або окремих розділів проектної документації.

Введення в експлуатацію самовільно побудованого об'єкта нерухомості

У разі якщо все ж таки сталося так, що ви побудували об’єкт будівництва без наявності відповідних дозвільних документів, швидше за все просто від незнання законодавства, після чого дізналися, що це Ваша проблема, не засмучуйтеся!

З будь-якої ситуації є вихід! Є можливість, не порушуючи законодавства, ввести самовільно збудований об’єкт в експлуатацію. Це непростий, багатоетапний шлях по якому потрібно пройти з метою збереження нерухомості у вашій власності і запобігання втрати коштів витрачених на таке будівництво.

Юристи компанії «ДЕ-ФАКТО» допоможуть вам у вирішення описаної проблеми, одночасно заощадивши ваш час, ваші енергію і ваші гроші!

Отримання дозволу на будівництво

Згідно чинного законодавства Замовник будівництва перед будівництвом зобов’язаний отримати дозвіл на будівництво, щоб уникнути зносу самовільно побудованого об’єкта будівництва.

Досить багато «будівництва» для одно] пропозиції, чи неправда ?!

Будівництво дуже не простий процес, який вимагає фінансових і величезних емоційно-психічних витрат. Одним з важливих нюансів є документальне оформлення будівництва, яке є не менш емоційно-психічно витратним процесом – важким для людини, яка ніколи з цим не стикалася і для тих хто стикався з ним – все одно важкий процес.

Тільки юрист вузької спеціалізації «нерухомість», завдяки своєму багаторічному досвіду зможе вирішити всі виникаючі проблеми в найкоротші терміни, а ви в цей момент зможете зайнятися більш приємними або більш важливими справами. Наші фахівці допоможуть зробити Ваше життя легше і вирішити ваші проблеми, в разі їх виникнення.

Проектування та узгодження проектної документації

Розробка проектної документації є першим і основоположним етапом будь-якого будівництва. Для початку розробки проекту необхідно зібрати всю необхідну інформацію про місце розташування майбутнього об’єкта будівництва. Дізнатися чи є підземна річка на місці передбачуваного будівництва. Або може земля знаходиться в заповідній зоні. Або може раніше на території передбачуваної забудови були якісь несприятливі місця на яких краще будинок не будувати!

Перед початком проектування наші фахівці проведуть всебічну оцінку передбачуваного місця будівництва. Оцінять всі ризики і спрогнозують проблеми які можуть виникнути на етапі будівництва.

Після всебічного обстеження, в разі якщо ніяких перешкод для проектування не знайдуться, наші дизайнери, проектанти та інженери в найкоротші терміни з урахуванням всіх ваших побажань і чинного законодавства розроблять проектну документацію на підставі якої Вам побудують об’єкт нерухомості.

Проектна документація економить 100% зайвих витрат при будівництві, які становлять мінімум 15% загальної вартості будівництва.

Ліцензування будівництва

Ліцензія на будівельну діяльність – документ без якого будівництво є незаконним, за що передбачена як адміністративна так і кримінальна відповідальність.

Фахівці компанії «ДЕ-ФАКТО» нададуть Вам кваліфіковану консультацію, допоможуть визначитися з переліком будівельних робіт, які ви збираєтеся виконувати в майбутньому, визначать клас складності будівництва, проаналізують існуючий пакет документів, і забезпечать підготовку відсутніх документів для отримання будівельної ліцензії.

Наші юристи мають достатній досвід в складання та подачі документів необхідних для отримання ліцензії на проведення будівельних робіт у встановлені законодавством терміни.

Як результат ми заощадимо ваш час і кошти витрачені на тривалу штучно-створену бюрократичну процедуру отримання ліцензії. Завдяки багаторазовому одержанню будівельних ліцензій співробітниками нашої компанії, процедура отримання ліцензії стала відточеною до дрібниць, в результаті чого ліцензію отримуємо в установлені терміни.

Відмова в реєстрації або реєстрація права власності: Реєстрація права власності на нерухоме майно

Реєстрація права власності може бути досить швидким і приємним процесом. У разі якщо пакет документів необхідний для реєстрації зібраний в повному обсязі – процес реєстрації права власності буде приємним!

Згідно ст. 24 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», в державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено. Заявлений речове право, обтяження не підлягає державній реєстрації відповідно до цього Закону – відмовлено! Заява про державну реєстрацію прав подана неналежною особою – відмовлено! Подані документи не відповідають вимогам, встановленим цим Законом – відмовлено! Подані документи не дозволяють встановити набуття, зміну або припинення прав на нерухоме майно та їх обтяження – відмовлено! Є протиріччя між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями – відмовлено !. Є зареєстровані обтяження прав на нерухоме майно – відмовлено! Заява про державну реєстрацію обтяжень щодо попереднього правонабувача подано після державної реєстрації права власності на таке майно за новим правонаступником – відмовлено! Після закінчення терміну, встановленого частиною третьою статті 23 цього Закону, не усунуті обставини, що послужили підставою для прийняття рішення про призупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав – відмовлено! Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень під час вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва подано не до нотаріуса, який вчинив таку дію – відмовлено! Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень в електронній формі подано особою, яка відповідно до законодавства не має повноважень подавати заяви в електронній формі – відмовлено! Заявником подано ті ж документи, на підставі яких заявлено речове право, обтяження вже зареєстрований в Державному реєстрі прав – відмовлено! Реєстрація права собственностіПредставьте собі ситуацію – реєстрація права власності – Ви подаєте документи реєстратору або нотаріуса. Чекаєте відповідь від двох годин до п’яти днів. Після – отримуєте відмову. У відмові написано, що документи не відповідають нормам чинного законодавства, або що інформація зазначена в документах не відповідає дійсності. Або пишуть, що не подані документи для прийняття рішення. Завдання наших юристів – всебічний аналіз зібраного пакету документів і пильна перевірка кожного документ на відповідність. Якщо будь-яких документів не вистачає, наші юристи допоможуть з оформленням документів, яких не. Не втрачайте свого часу! Ваш час, якщо бути точним багато вашого часу. Вашу енергію, яку ви віддаєте разом зі своїми нервами, отримуючи один за іншим відмови про реєстрацію. Ваші гроші – подаєте документи повторно – витрачаєте гроші, на дорогу – туди, сюди – витрачаєте гроші! Реєстрація права власності стане легше коли наші юристи заощадять ваш час, вашу енергію і ваші гроші, подавши правильно підготовлений пакет документів і з першого разу отримавши позитивну відповідь про реєстрацію Вашої нерухомості.

Введення закінченого об'єкта будівництва в експлуатацію

Правильне складання і своєчасне подання документів необхідних для отримання документа, що посвідчує введення об’єкта в експлуатацію запорука Вашого успіху!

Перед тим як отримати один дозвільний документ, в даному випадку Декларацію про готовність об’єкта в експлуатацію (на об’єкт III категорії складності) або Сертифікат відповідності на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації (на об’єкт IV-V категорій складності), необхідно для початку зібрати, а після надати пакет документів. У більшості випадків той пакет документів який ви надаєте не відповідає вимогам, нормам і правилам або і зовсім відсутній – документа просто немає. Ви або не знали, що він потрібен, або забули його зробити, або порахували, що цей документ не має ніякого значення при отриманні документа, що посвідчує введення вашого об’єкта будівництва в експлуатацію. Ви втрачаєте ваш час, отримуючи відмови !!!

Наші юристи оперативно підготують всі документи відповідно до чинного законодавства, після чого подадуть документи і в терміни передбачені законом отримають ваші готові документи, в той час як ви заощадивши дуже багато днів свого часу і не менше нервів знову займалися приємними і корисними для вас справами.

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Тел.моб: +380 (67) 302 57 70

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

© 2021  DE-FACTO CORP