Проконсольтуємо та захистимо

IP камери

Висока вимогливість сучасних завдань висунула необхідність у використанні більш складного побудови систем відеоспостереження. Мережеві камери завдяки своїй гнучкості в проектуванні дозволяють вирішувати самі неабиякі проблеми, з якими попередні аналоги не справлялися.

Переваги: віддалене управління, бездротова передача даних, складна система шифрування, захист від злому, все це дозволяє гарантувати бездоганний синтез технологій та безпеки.

Аналогові камери

Хочете більш спрощений варіант відеоспостереження? Тоді аналогові камери підійдуть для оптимального досягнення поставлених цілей. На сьогоднішній день, аналогові камери мають додаткові модулі, які допоможуть наблизити їх до мережевих аналогів без значного підвищення вартості обладнання і встановлення.

Переваги: стійкий сигнал передачі даних, дешевизна, простота конструкції.

Система відоспостереження як правило мотується в комплексі з системами охоронної та пожежної сигналізації, ща забезпечує комплексну безпеку вашого об’єкта.

Ми використовуємо лише перевірене і висококласне обладнання, яке виключає можливість появи всіляких неполадок, пов’язаних з відсутністю якості і дешевизною системи. 

Система IP відеоспостереження:

IP камери мають широкий набір функцій, високу якість переданої інформації, програмний захист від взлому, високу надійність (вибухо-стійкого типу камери) і можливість інтеграції в інші інтелектуальні системи.

Система аналогового відеоспостереження:

Аналогові системи відеоспостереження мають вакому перевагу перед цифровими – низька вартість. За іншими ж параметрами цей тип відеоспостереження має застарілий функціонал, а відсутність будь-якої захисту від взлому робить її використання на об’єктах підвищеної безпеки неможливим.

Наша програмна і апаратний захист серверів прийому і зберігання даних активно протидіє будь-яким діям недоброзичливців. Ми гарантуємо грамотне проектування, встановлення та налаштування систем відеоспостереження на об’єкт, що охороняється нами.

Онлайн підтримка 24/7

Наш технічний відділ веде цілодобове сервісне обслуговування обладнання як по віддаленим каналах, так і по виїзду фахівця на місце.

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Тел.моб: +380 (67) 302 57 70

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

© 2021  DE-FACTO CORP