Проконсультуємо та захистимо

Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану консультацію по оснащенню вашого об’єкта системами безпеки. У процесі консультації проведуть всебічне обстеження об’єкта, оцінять всі загрози і ризики, проведуть презентацію новітніх систем безпеки. Після чого допоможуть вам забезпечити повну безпеку вашого об’єкта. Після установки систем буде проведена перевірка систем на працездатність, а після презентація працездатності.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з системами безпеки наші техніки якісно проведуть установку систем безпеки, що забезпечить довгострокову експлуатацію систем без технічного обслуговування і ремонтів.

У наш час в Україні дуже важко що-що довести без наявності якісного відео. Відеоспостереження як одна з провідних систем безпеки допоможе убезпечити ваше житло, ваш офіс – ваш бізнес. Ви зможете дистанційно контролювати присутність співробітників на роботі, для чого достатньо зайти в програму на телефоні, планшеті або комп’ютері і отримати якісну картинку свого офісу в живому часі. Також Ви зможете контролювати територію Вашого будинку, що дозволить Вам контролювати Ваше оточення і бути спокійним. Спокій – Сила!

Cистеми охоронної сигналізації забезпечать відправку сигналу на пульт центрального спостереження і миттєве прибуття групи реагування в разі проникнення на об’єкт охорони сторонніх осіб – зловмисників. 

Ваш об’єкт можна оснастити всілякими датчиками. На двері встановлюється система магнітних контактів, яка реагує на відкриття дверей. На вікна – датчики розбиття. Приміщення оснащується датчиками руху. Стіни – вібро-датчиками на той випадок якщо зловмисники спробують увійти через стіну, пробивши в ній отвір. Підлоги оснащуються датчиками затоплення – якщо Ваше приміщення почне затоплювати на пульт центрального спостереження буде відправлений сигнал про затоплення – це допоможе прийняти оперативні рішення для запобігання повного затоплення.

Система пожежної сигналізації, яка включає в себе велику кількість датчиків і автоматичну систему пожежогасіння. Система пожежної сигналізації забезпечить миттєве прибуття пожежно-рятувальної служби в разі виникнення загоряння або задимлення на об’єкті охорони. Автоматична система пожежогасіння забезпечить миттєве гасіння джерела загоряння або задимлення.

Повну консультацію можна отримати по телефону.

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Тел.моб: +380 (67) 302 57 70

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

© 2021  DE-FACTO CORP