Швидка та ефективно

Пультове спостереження систем безпеки – це спостереження за вашим майном (квартира, приватний будинок, офіс, автомобіль) в реальному часі з використанням відео спостереження, систем охоронної та пожежної сигналізації.

Пультове спостереження працює наступним чином: Ви йдучи з дому або з офісу ставите приміщення під охорону вводячи персональний код на клавіатурі біля дверей, сигнал про взяття об’єкта під охорону передається на пульт – з цього моменту ваша власність під нашим захистом!

У разі отримання будь-якого сигналу від відповідної системи безпеки, на об’єкт охорони в перебігу 3-5 хвилин приїжджає група швидкого реагування або пожежні або швидка допомога, в залежності від того який сигнал прийшов на пульт.

І ще, одним з переваг пультового спостереження є його ціна – вона значно нижче фізичної охорони об’єкта. У деяких людей немає можливості оплатити вартість роботи охоронця на об’єкті. До того ж в групі реагування як мінімум два охоронця, що вже несе в собі велику силу захисної потужності.

Важливою особливістю комплексу є швидкість реагування – тривожний сигнал передається на пульт охорони – протягом 10-ти секунд. Моніторинг здійснюється в бзеперервному цілодобовому режим і при надходженні сигналу з об’єкут, що охороняється напрвляються найближчі екіпажі реагування.

Моніторинг здійснюється безперервно в цілодобовому режимі. При спрацьовуванні встановлених на об’єкті, що охороняється, засобів охоронно-пожежної сигналізації (датчиків-сповіщувачів) сигнал «тривога» через приймально-контрольний прилад за наявними каналами зв’язку надходить на пульт дистанційного спостереження. На моніторі оператора з’являється інформація про тип тривоги:

  • напад;
  • приникнення;
  • витік газу;
  • загоряння;
  • витік води й т.д.

Залежно від типу тривоги на об’єкт виїжджають співробітники Чопа, працівники ЖЕК, МНС або інших екстрених служб. Оператор оповіщає власника про ситуації, що склалися.

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Тел.моб: +380 (67) 302 57 70

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

© 2021  DE-FACTO CORP