Індивідуальне прикриття

Особиста охорона – це забезпечення охоронцями постійної безпеки Об’єкту охорони під час його життєдіяльності. Об’єктом в даному випадку виступає безпосередньо людина, яка потребує охорони. Охоронці контролюють безпеку оточення, запобігаючи можливим посяганням, забезпечують безпечне пересування Об’єкту, проводять попередню перевірку приміщень перед їх відвідуванням Об’єктом, контролює можливо-допустиму дистанцію між Об’єктом і потенційно небезпечними особистостями, перевіряють особистостей які мають доступ до Об’єкту.

Особиста охорона останнім часом в Україні почала користуватися підвищеним попитом. Керівники середніх і великих компаній вважають за краще працювати і жити спокійно.

«Кам’яна стіна», яку забезпечать наші охоронці дає повний спокій і звільняє голову від думок про власну безпеку.

Охоронці нашої компанії є фахівцями вищої кваліфікації. Більшість з них є учасниками бойових дій в гарячих точках. Пройшли спеціальну школу охоронців. Постійно підтримують свої вміння на високому рівні шляхом проведення щоденних тренувань. Кожні два місяці проходять курс підвищення кваліфікації в провідних світових школах охоронців. Володіють усіма необхідними навичками для того щоб забезпечити безпеку Вашого життя.

Також компанія ДЕ-ФАКТО КОРП надає послуги особистої охорони іноземним гостям нашої країни. У нашому штаті є охоронці з відмінним знанням англійської мови. Дана категорія охоронців пройшла спеціальне профільне навчання. Постійне застосування отриманих знань забезпечує максимальну ефективність в процесі комунікації з Об’єктом.

Наш спеціаліст з особистої безпеки надасть необхідну Вам консультацію по організації безпеки. Обговоривши обсяги і деталі майбутньої роботи, буде оформлена ціна.

За бажанням Замовника охоронець може бути чоловічого чи жіночої статі, також Замовник може визначити ступінь озброєння охоронців (травматичне або бойову зброю), ступінь захисту (бронежилети або броньовані щити), ступінь технічного оснащення (гарнітури, рації, радіостанції). Замовнику при бажанні надається можливість вибору спеціального транспорту (броньовані автомобілі).

Також наша компанія надає послуги особистої охорони іноземним гостям нашої країни. У нашому штаті є охоронці з відмінним знанням англійської мови. Дана категорія охоронців пройшла спеціальне профільне навчання. Постійне застосування отриманих знань забезпечує максимальну ефективність в процесі комунікації з Об’єктом.

Вартості послуг особистої охорони не фіксована, залежить від безлічі факторів. Таких як кваліфікація охоронця, його фізичні можливості і особисті якості. Екіпірування охоронця грає важливу роль при оцінці вартості послуг. А найголовніше це умови в яких охоронець буде виконувати свої безпосередні обов’язки щодо захисту життя і забезпечення безпеки життєдіяльності.

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Тел.моб: +380 (67) 302 57 70

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

© 2021  DE-FACTO CORP