Ізолюємо від зайвих

Приходить час коли керівники компаній приходять до того, що комерційну інформацію своєї компанії необхідно захищати від посягань недобросовісних конкурентів або ще від когось би там не було. Конфіденційність переговорів – комплексний захід, який приходить на допомогу підприємця.

У зв’язку з надзвичайно швидким розвитком технологій на даний момент існує дуже багато способів отримання запису конфіденційних розмов (зняття інформації). Починаючи від простого запису розмов на диктофон, установки так званих закладок (жучків) до прослушки приміщень на відстані з використанням більш серйозної техніки. У більшості випадків ви навіть не підозрюєте про те, що вас слухають!

Також недоброзичливці можуть слухати ваш мобільний телефон. Є кілька способів прослуховування мобільного телефону. Ваш телефон може бути оснащений жучком. Зловмисник може перехопити Ваш GSM сигнал, в разі якщо у нього є дороге устаткування і фахівці відповідного рівня. Також можлива прошивка вашого мобільного пристрою або установка на нього відповідного програмного забезпечення.

Є кілька способів боротьби з несанкціонованим зніманням інформації. Наші фахівці можуть провести ретельну перевірку приміщення або транспорту перед проведенням переговорів на наявність засобів звуко або відео запису. Після, перевірять всіх учасників переговорів, це можливо зробити непомітно для них. Оснастять приміщення або транспорт всіма необхідними технічними пристроями, які забезпечать повну конфіденційність переговорів.

Конфіденційність переговорів є запорукою успішного ведення бізнесу і безпеки особистому житті.

Разом з розвитком технологій для прослуховування, паралельно розвивалися технології для боротьби за збереження інформації. На превеликий жаль ці технології і майстри вміють поводитися з технікою подібного роду доступні не всім. Але у нас є і необхідна техніка для захисту вашої інформації та фахівці які вміють з нею поводитись!

З величезним задоволенням наші фахівці проконсультують вас щодо всіх питань які можуть у вас виникнути і не тільки. Вони розроблять індивідуальну або застосують вже існуючу стратегію захисту вашої інформації. Ви спокійно зможете проводити переговори на будь-які теми не побоюючись за витік інформації.

Фахівці компанії ДЕ-ФАКТО КОРП забезпечити повну конфіденційність переговорів і захистять Вас від втрати дорогоцінної інформації. Збереження комерційної таємниці гарантуємо. Телефонуйте!

Зв'язатися з нами

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Тел.моб: +380 (67) 302 57 70

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

© 2021  DE-FACTO CORP