Миттєва реакція

Група швидкого реагування – це команда з двох – чотирьох бійців які володіють всіма необхідними навичками своєї професії, такими як: рукопашний бій, боротьба, стрільба, вміння оперативно вирішувати тактичні і стратегічні завдання в різних стресових ситуаціях, не втрачаючи пильності. Вони пройшли вишкіл в армії, підвищення кваліфікації на посаді охоронця, пройшли курси екстремально-контраварійного водіння та постійно займаються бойовими видами спорту.

Група реагування оснащена всіма необхідними спец засобами і засобами особистого захисту. Переміщається група реагування на нових потужних автомобілях. По вашому місту розосереджено близько 100 груп, що дозволяє моментальне реагування на сигнал про допомогу.

Пульт спостереження перед тим як відправляти на об’єкт одну з груп реагування, прораховує щільність трафіку і час прибуття групи на об’єкт – це відбувається автоматично протягом 5-7 секунд – таким чином на об’єкт приїжджає група яка швидше за все може приїхати.

Всі співробітники групи реагування за своїми плечима мають стаж роботи не менше трьох років на посаді охоронця групи реагування.

Основними завданнями Групи швидкого реагування є:

  • захист життя і здоров’я громадян;
  • захист від протиправних посягань;
  • охорона майна власників на основі договорів;

Всі співробітники проходять правову підготовку для роботи тільки в рамках закону, знайомі з основами організації і діяльності підрозділів швидкого реагування, мають спеціальну психологічну підготовку, знайомляться з технічними засобами в діяльності підрозділів швидкого реагування. Велика увага приділяється фізичної і бойової підготовки, екстремальної медицини.

Зв'язатися з нами

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Тел.моб: +380 (67) 302 57 70

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

© 2021  DE-FACTO CORP