Безпосередній захист

Фізична охорона об’єктів – це комплекс заходів спрямований на забезпечення безпеки людей (сім’ї, співробітників замовника), збереження матеріальних цінностей, обмеження проникнення і пересування сторонніх людей на об’єкті.

Фізична охорона об’єктів починається з повного і всебічного обстеження об’єкта, оцінки загроз та ризиків, обговорення тактики і стратегії захисту об’єкта з замовником, визначення необхідних технічних засобів для встановлення на об’єкті.

Після чого замовник може визначити кількість охоронців, вибрати в якій формі охоронці охоронятимуть об’єкт, визначитися чи потрібна озброєна охорона, в разі якщо територія об’єкту велика можливий вибір транспорту на якому охоронець буде патрулювати територію об’єкта (велосипед, кінь, мотоцикл, квадроцикл, автомобіль, гідроцикл, катер).

Після чого узгоджується інструкція поведінки охоронців на об’єкті як при щоденній охорони об’єкта так і при виникненні форс-мажорних обставин, після чого об’єкт приймається під охорону.

Охорона об’єкта необхідна підприємствам будь-якої сфери діяльності. Постійна присутність охоронця дозволить захистити співробітників і захистити їх при виникненні небезпеки.

Охорона об’єктів покликана контролювати процес встановлення і підтримання порядку, нести допомогу в дотриманні прав особистості на ввірених територіях і заходах, виявляти порушення, регулювати життя об’єкта, професійно оцінювати виникаючі загрози і нейтралізовувати ризики або наслідки небезпечних ситуацій, координувати зусилля для встановлення принципів законності і захисту інтересів фізичної та юридичної особи.

До безпеки ми можемо віднести:

  • Персональна зона комфорту;
  • Колективна зона комфорту;
  • Збереження майна.

Організувати охорону в місцях великого скупчення людей, забезпечити безпеку при проведенні заходів, створити умови для безтурботних буднів і свят, довірити перевезення готівки, супроводити цінний вантаж, автоматизувати охорону приміщень і відкритих територій, охорону складів, а також гарантувати захист і комфорт в переміщеннях важливих персон і відомих людей.

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Тел.моб: +380 (67) 302 57 70

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

© 2021  DE-FACTO CORP