Наш підхід

Найголовніше в наданні охоронних послуг – це робота на випередження.

Охорона бізнесу і охорона комерційної нерухомості. Компанія ДЕ-ФАКТО надає послуги охорони з 1999 року. В нашій команді фахівці різних спеціальностей: охоронці і особисті охоронці, техніки і програмісти, юристи і економісти.

Під чуйним керівництвом колишніх офіцерів силових відомств і спецпідрозділів, командна робота відпрацьована до дрібниць, в результаті чого ви отримуєте послуги високої якості.

Спеціалізація компанії «ДЕ-ФАКТО» – забезпечення безпеки фінансових установ (банків, кредитних спілок, ломбардів, лізингових компаній, страхових компаній та інвестиційних фондів). Також компанія забезпечує безпеку офісних приміщень, офісних та торгово-розважальних центрів.

Принципи ведення бізнесу

Дані принципи знаходяться в серці кожного етапу нашої роботи.

У грудні 2012 року наші партнери, яким ми надаємо охоронні послуги, звернулися до нас з проханням про допомогу в отриманні дозволу на будівництво. Наші юристи відпрацювали поставлене завдання якісно і в передбачені домовленостями терміни. Після, наша компанія отримала велике замовлення з документального супроводу будівництва.

В процесі виконання взятих на себе зобов’язань ми збільшили свій штат, спочатку користувалися допомогою підрядних організацій, відправляли на підвищення кваліфікації наших фахівців, – як результат взяті зобов’язання виконані якісно і в поставлені терміни, а найголовніше ми отримали неоціненний досвід в області документального забезпечення будівництва.

На даний момент наша команда фахівців готова запропонувати Вам комплексне юридичне обслуговування будівництва, а саме грамотне його документальне оформлення, починаючи з проектної документації закінчуючи реєстрацією права власності на введені в експлуатацію об’єкти.

Наші контакти:

Тел.оф: +38 044 228-29-44

Тел.моб:+380 (67) 302 57 70

Email: defacto.kiev@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 14

© 2021  DE-FACTO CORP